21.8 C
Скопје
16:09 - 30 мај, 2024

Ознака : трудна

БалканВи ПрепорачувамеЕспресоСлајдерСцена

(Фото) Ана Ивановиќ е бремена по третпат: тенисерката ја објави среќната вест позирајќи со сопругот Бастијан Швајнштајгер

Еспресо
Тенисерката Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг фудбалер Бастијан Швајнштајгер го чекаат своето трето дете, а радосната вест ја сподели на својот Инстаграм профил. Имено, брачната...
СветСлајдерСцена

(Фото) Деми Мур со бремената ќерка позираат од гинекологија: „Едвај чекам да бидам баба“

Еспресо
Американската актерка Деми Мур објави фотографија со својата бремена ќерка Румер. Актерката ја сподели фотографија со фановите на нејзините социјални мрежи.   View this post...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ЕШЛИ ГРЕАМ ПРЕД ПОРАЃАЈ: Моделот со голото тело покажа како изгледа бременоста

Еспресо
Најпознатиот плус сајз модел на светот Ешли Греам сподели фотографија која ги трогна, воодушеви и инспирира нејзините обожаватели, а и скептиците во светот.  Ешли Греам...
ЛајфстајлСцена

Пејачката е трудна, но не сака брак?

Igor
Откако се заврши снимањето на филмот „Ѕвездата е родена“ овој пар не се симнува од насловните страници на медиумите. По излегувањето на филмот со месеци...
Вести

Уште една радосна вест: Јана Стојановска ќе стане мајка

Igor
Македонската актерка Јана Стојановска неодамна објави дека се мажи. Таа и нејзиниот свршеник, кошаркарот Андрија Бојиќ кој игра за МЗТ, ја планираат свадбата закажана за...