15.8 C
Скопје
19:07 - 27 февруари, 2024

Ознака : метју меконахи

СветСлајдерСцена

Метју Меконахи и Вуди Харелсон истражуваат дали навистина се браќа: „Не можам да дојдам до ДНК анализа за да потврдам“

Еспресо
Фотографијата на Метју Меконахи и Вуди Харелсон додаде масло на неодамнешните тврдења на актерот Меконахи дека двајцата колеги навистина можеби се браќа. Оскаровецот претходно ги...
СветСлајдерСцена

Љубовната приказна на еден од најголемите холивудски заводници, актерот Метју Меконахи: Бракот не е дестинација, туку авантура која ќе трае до крајот на животот

Еспресо
Нивната љубовна приказна била поинаква уште од самиот почеток. Парот одлучил да се венча дури две години откако го добиле своето второ дете. За време...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

Метју Меконахи е новиот глас на народот, „Јас сум едноставно дете од градот Увалде во Тексас“

Ј.К.Д
Идеите за вмешување во политика особено кога ја има светската популарност на актер – оскаровец, за Метју Меконахи не се нешто ново.  Пред две години...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСветСлајдерСцена

Специјален гостин во Белата куќа – Метју Меконахи: „Време е за промена“

Еспресо
„Мојата сопруга и јас ги запознавме семејствата на Увалде, кои го чуваат споменот на нивните деца. Тука сум затоа што дојде време за вистинска промена”,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Метју Меконахи откри зошто 8 години не зборувал со својата мајка (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатиот актер Метју Меконахи отворено говори за семејните несогласувања поради кои осум години речиси и да не говорел со својата мајка. Во интервју со Хауард...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Познатите холивудски актери ги споија своите родители и веќе им договорија состанок!

Еспресо
Актерите Метју Маконахи (50) и Хју Грант (59) дошле до идеја да ги спојат своите родители, а тоа им паднало на памет за време на...