4.8 C
Скопје
07:01 - 27 февруари, 2024

Метју Меконахи и Вуди Харелсон истражуваат дали навистина се браќа: „Не можам да дојдам до ДНК анализа за да потврдам“

Фотографијата на Метју Меконахи и Вуди Харелсон додаде масло на неодамнешните тврдења на актерот Меконахи дека двајцата колеги навистина можеби се браќа.

Оскаровецот претходно ги откри сомнежите дека неговата мајка Мери имала љубовна врска со таткото на Вуди, Чарлс, откако даде мистериозна забелешка дека го познава починатиот осуденик.

И снимката која се појави на социјалните мрежи од долгогодишните пријатели Метју и Вуди, снимена во 2019 година, ја покажува сличноста на ѕвездите кои беа актерски пар во хумористичната серија на Apple TV+ „Брат од друга мајка“.

Говорејќи во подкастот „Ајде да разговараме надвор од камерата со Кели Рипа“, Метју рече:

„Во Грција пред неколку години седевме и разговаравме за тоа колку сме блиски и со нашите семејства. А мајка ми рече: „Вуди, го познавав татко ти“. Продолживме да се распрашуваме што значи ова „го познава“ и направивме малку математика и откривме дека таткото на Вуди бил на одмор во исто време кога мајка ми и татко ми минувале низ процес на развод“, вели тој.

твитер

Тој призна дека забелешката на неговата мајка за таткото на Вуди, кој почина во затвор во 2007 година, го поттикнала да ја истражува семејната историја, но никако не можел да дојде до материјал за да направи ДНК тест.

„Знаете, онаму каде јас почнувам и тој завршува, и обратно, отсекогаш било како претопена линија. И тоа е дел од нашето бартство, нели? Моите деца го викаат чичко Вуди. Неговите деца ме викаат чичко Метју. Гледајќи ги неговите фотографии моето семејство мисли дека на многу од неговите слики сум всушност јас. Неговото семејство пак, мисли дека многу од моите фотографии се всушност негови“, изјави Метју.

Слични објави

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо
Се вчитува....