30.8 C
Скопје
13:26 - 10 август, 2022

Ознака : вуди харелсон

Свет Слајдер Сцена

Бебе стана хит поради сличноста со Вуди Харелсон, глумецот му посвети песна

Еспресо
Една мајка објави фотографија од својата ќерка на Твитер и на шега ја спореди со Вуди Харелсон, а споредбата го воодушеви познатиот актер. Младата мајка...