Ознака : романтични комедии

Ви Препорачуваме Лајфстајл

Легендарниот актер се откажува од романтичните комедии: Премногу сум грд и дебел за да глумам

Igor
Славниот актер Хју Гран рече дека не сака повеќе да се појавува во романтични комедии, бидејќи веќе е стар и грд. – Премногу сум стар,...