15.8 C
Скопје
23:20 - 19 мај, 2022

Ознака : скорпија

Астро Ви Препорачуваме Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 9 мај: Биковите имаат можност за брза заработка, Близнаците ќе се вклучат во нова тимска работа, а Стрелците да најдат решение за заемите

М.Р.
Овен Знаете што треба да направите за некој да ви поверува, да бидете искрени и да му помогнете да најде работа за која е потребно...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 28 АПРИЛ: Деловен успех за Овните, Лавовите со амбициозни планови, а Јарците се обидуваат да освојат „недостижна“ личност!

М.Р.
Овен Доколку сте доволно снаодливи или брзи во деловното дејствување, ве очекува успех на различни страни. Покажете ѝ на околината дека имате различни способности кои...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 21. АПРИЛ: Овните со лоша деловна проценка, Рибите погрешен избор на партнер, а Биковите во конфликт!

Еспресо
Овен Опседнати сте со погрешни идеи кои ве водат до лоша деловна проценка. Нема потреба премногу да се изложувате во непознати средини и во ризични...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 2 АПРИЛ: Овните подготвени за нов бизнис, Лавовите пооптимистични од порано, а Девиците во потрага на нов извор на приход!

Еспресо
Овен Подготвени сте да направите промена во кариерата или да започнете нов бизнис и вие сте тој што покажува иницијатива. Претприемачи сте и се обидувате...
Астро Хороскоп

ТИПОВИ НА ЗАВОДНИЧКИ СПОРЕД ЗОДИЈАКОТ: Какви мажи привлекувате?

Еспресо
Без разлика дали сте во врска или сакате да најдете партнер, во вас има нешто посебно што според астролозите е запишано во ѕвездите. Какви мажи...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 11 ФЕВРУАРИ: Биковите да ги одложат плановите за патување, Близнаците преговараат за нови деловни зделки, а Јарците ќе се соочат со проблеми во љубовта!

М.Р
Овен Вие сте одлично расположени и подготвени да се посветите на работата. Ве очекува поволен период за работа. Сакате да го спасите бракот и да...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 28 ЈАНУАРИ: Вагите очекуваат подадена рака, Близнаците вложуваат во бизнисот, а Лавовите се вознемирени!

М.Р.
Овен Ако вашиот бизнис е поврзан со странство на кој било начин, ќе имате можност да склучите добра зделка и да ги реализирате вашите планови....
Астро Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 27 ЈАНУАРИ: Одличен ден за Јарците, Биковите ќе организираат забава на работа, а Овните бројат пари!

М.Р.
Овен На професионално поле, ќе имате доволно енергија за пообемна работа. Ќе добиете добра деловна понуда од странство која ќе ви создаде можност и за...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

МРАЧНАТА СТРАНА НА ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ: Дознајте во кој круг од пеколот би можеле да завршите според вашиот знак

М.Р
Сите имаат своја мрачна страна. Некои од нас водат проблематични животи, некои пак имаат вознемирувачки мисли, а други не можат да избегнат неволја дури и...
Астро Мала астро школа Слајдер

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 20 ДЕКЕМВРИ: Денот е поволен за работа, но не и за љубов!

М.Р.
Овен И со мали чекори може да се стаса на целта. Не ви се потребни сензации. Можеби е помалку атрактивно, но е ефективно. Од удобноста...