34.8 C
Скопје
15:30 - 24 јуни, 2024

Ознака : водолија

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Голем годишен хороскоп за Водолија, 2024: Година на успех во кариерата, сојузи со важни луѓе, понуда за брак

Еспресо
За сите претставници на знакот 2024 година ќе биде успешна, но особено ќе биде добра за оние кои се навикнати да си поставуваат цели и...
Ви ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Кои се најемпатичните знаци во Зодијакот?

Еспресо
Што е емпатија? Тоа е нешто за кое ретко се дискутира кога е во прашање астрологијата и хороскопските знаци. Емпатијата е способност да се прими...
АстроСлајдерХороскоп

Хороскопска компатибилност на Водолијата и Стрелецот: Пар предодреден за големи нешта!

Еспресо
Креативност, почит… Овој пар е предодреден за големи нешта! Но, знаете, тешкотиите во односите често се зад аголот. Прочитајте и дознајте што може да ја...
АстроСлајдерХороскоп

Хороскопска компатибилност на Рибите и Водолијата: Нивната заедница може да создаде големи нешта!

Еспресо
Интроверти, креативни, секогаш непредвидливи. Прочитајте и дознајте сè за оваа двојка која не е благословена од астрологијата, но чија заедница може да доведе до големи...
АстроМала астро школаХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 3 јуни: Вагите уживаат во љубовта, Овните барат компромис, а Биковите подготвуваат изнаненадување за саканата личноист

Еспресо
Овен Ако партнерот нема доволно разбирање за вашите потреби, сигурно постои и добар повод или објаснување за тоа. На деловно поле, не треба да го...
АстроМала астро школаХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 28 мај: Раковите со нереални очекувања, Девиците дејствуваат инстинкт, а Лавовите постапуваат мудро

М.Р.
Овен Вложувате многу труд, но на крајот не оставате позитивен впечаток кај одредени соработници. Побарајте добар совет или нечие посредување во врска со бизнисот што...
АстроМала астро школаХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 18 мај: Лавовите ги мачи деловен спор, Девиците оптимисти, а Близнаците во проблеми со соработниците

М.Р.
Овен Нечии намери не звучат доволно искрено. Кога ситуацијата на деловната сцена ќе ја погледнете од различни аспекти, појасно ќе ви биде како треба да...
АстроМала астро школаСлајдерХороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 3 АПРИЛ: Раковите очекуваат важен повик, Девиците прават финансиски планови, а Овните подготвени за промени!

Еспресо
Овен Подготвени сте да направите промена во кариерата или да започнете нов бизнис и вие сте тој што покажува иницијатива. Претприемачи сте и се обидувате...
АстроВи ПрепорачувамеМала астро школаСлајдерХороскоп

ОД 6.МАРТ ПРИСТИГНУВА МОЌЕН АСТРО ПЕРИОД КОЈ НОСИ ГОЛЕМИ ПРОМЕНИ: Што ќе предизвика за хороскопските знаци Марс во Водолија?

еспресо
Марс е планета на енергијата, но и на борбеноста, на преземањето акција. Марс е „машката“ енергија и го означува начинот како реагираме. Затоа, бидете внимателни...
АстроМала астро школаХороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 9 ФЕВРУАРИ: Близнаците очекуваат нова деловна понуда, Лавовите се напнати, а Рибите се во финансиска криза!

М.Р.
Овен Ќе бидете незадоволни од последните случувања на работното место. Едноставно, премногу обврски, а голем удел има и тоа што не ви се допаѓа тоа...