2.8 C
Скопје
03:47 - 19 април, 2024

Ознака : јарец

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Голем годишен хороскоп за Јарец, 2024: Година на стагнација во кариерата, но на промена на љубовниот статус

Еспресо
Во споредба со претстојната, 2024 година за Јарците може да се смета за мирна, а според некои критериуми дури и година на стагнација. Нема да...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Родителството и астрологијата: Јарецот е строг, а Ракот пречувствителен

Еспресо
Овен Овенот како родител е строг, но праведен. Генерално, напорно делува на детето, но тоа треба да го послуша бидејќи тој е секогаш во право....
АстроСлајдерХороскоп

Хороскопска компатибилност на Близнаците и Јарецот: Само со напорна работа можат да имаат добра врска

Еспресо
Близнаците и Јарецот не би можеле да бидат поразлични: едниот знак на Воздухот, а другиот на Земјата, едниот мобилен знак, а другиот кардинален знак… На...
АстроМала астро школаХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 6 јуни: Бизнис патувања за Овните, љубовен ден за Скорпиите и важен деловен проект за Рибите

Еспресо
Овен На повидок се бизнис патувања, нови учења, откривања на нови спознанија. Ќе уживате во средбата со една блиска личност. Некој во вас покренува лавина...
АстроМала астро школаХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 3 јуни: Вагите уживаат во љубовта, Овните барат компромис, а Биковите подготвуваат изнаненадување за саканата личноист

Еспресо
Овен Ако партнерот нема доволно разбирање за вашите потреби, сигурно постои и добар повод или објаснување за тоа. На деловно поле, не треба да го...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Денес е Младата Месечина во Бик, еве што ќе им предизвика на хороскопските знаци, а најмногу ќе ги погоди Рибите, Лавовите, Близнацит и Стрелците

Еспресо
Какво е влијанието на младата месечина на 30 мај врз хороскопските знаци? Сите ќе бидат под влијанието на Младата Месечина, но знаците кои најмногу ќе...
АстроМала астро школаХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 27 мај: Близнаците со нови деловни визии, Раковите во борба за подобра позиција, а Вагите во емотивни емотивни дилеми

Еспресо
Овен Сакате да игнорирате некои непријатни ситуации, но секогаш постои некој кој ве потсетува или предупредува за вашата листа со задачи. Избегнувајте да им докажувате...
АстроМала астро школаСлајдерХороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 28 АПРИЛ: Деловен успех за Овните, Лавовите со амбициозни планови, а Јарците се обидуваат да освојат „недостижна“ личност!

М.Р.
Овен Доколку сте доволно снаодливи или брзи во деловното дејствување, ве очекува успех на различни страни. Покажете ѝ на околината дека имате различни способности кои...
АстроМала астро школаСлајдерХороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 2 АПРИЛ: Овните подготвени за нов бизнис, Лавовите пооптимистични од порано, а Девиците во потрага на нов извор на приход!

Еспресо
Овен Подготвени сте да направите промена во кариерата или да започнете нов бизнис и вие сте тој што покажува иницијатива. Претприемачи сте и се обидувате...
АстроМала астро школаХороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 9 ФЕВРУАРИ: Близнаците очекуваат нова деловна понуда, Лавовите се напнати, а Рибите се во финансиска криза!

М.Р.
Овен Ќе бидете незадоволни од последните случувања на работното место. Едноставно, премногу обврски, а голем удел има и тоа што не ви се допаѓа тоа...