2.8 C
Скопје
03:59 - 19 април, 2024

Ознака : Родител

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Родителството и астрологијата: Јарецот е строг, а Ракот пречувствителен

Еспресо
Овен Овенот како родител е строг, но праведен. Генерално, напорно делува на детето, но тоа треба да го послуша бидејќи тој е секогаш во право....
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) „Замина и со себе однесе дел од малечката Опи“: Калиопи со емотивна порака по смртта на својот татко

М.Р.
Нашата поп – дива Калиопи, денес, на својот инстаграм – профил сподели емотивна порака по загубата на својот татко. Пејачката објави фотографија од семејниот албум,...
СветСлајдерСцена

ФОТО | Има 14 деца, била стриптизерка и живеела од државни пари: Дознајте што се случува со „Октомама“

М. Г.
Натали Надја Сулејман (46) стана позната во 2009 година откако беше на вештачко оплодување и роди осум деца, иако веќе имаше 6 други, а потоа...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Овие 3 хороскопски знаци се најдобри татковци!

Еспресо
Дали сте во стабилна и среќна врска и размислувате за тоа колку би било прекрасно еден ден да имате деца со вашиот драг партнер? Секако,...