34.8 C
Скопје
20:30 - 15 јули, 2024

Ознака : 14 деца

СветСлајдерСцена

ФОТО | Има 14 деца, била стриптизерка и живеела од државни пари: Дознајте што се случува со „Октомама“

М. Г.
Натали Надја Сулејман (46) стана позната во 2009 година откако беше на вештачко оплодување и роди осум деца, иако веќе имаше 6 други, а потоа...