Tag : риби

Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Психолошки профил на хороскопските знаци: Има Риби кои се многу опасни и такви кои се само храна

Еспресо
Рибите важат за пасивен и променлив знак, кој може да биде и многу тврдоглав, упорен и доследен кога е во прашање некој идеал или личност...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за недела, 15 март: Близнаците ќе се вљубат во Овен, Јарците имаат проблеми со концентрацијата

Еспресо
Овен Не би требало на себе си да си ставате поголеми обврски од оние кои веќе ги имате. Пробајте да се одморите малку. Слободните ќе...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 14. 02. 2020 – Девиците чувствуваат страв од започнување на нова врска

Еспресо
ОВЕН Новите околности водат кон добри промени на работа. Се повеќе се приближувате кон личноста која делува како неочекуван избор на партнер за вас. Покачена...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскоп за 11 февруари 2020: Пред Стрелците е одличен ден за љубов, Скорпиите ќе се разочараат на работа

Еспресо
ОВЕН Во некои работи дефинитивно претерувате и треба да размислите колку воопшто тоа ќе ви користи. Не ги присилувајте другите да прават работи на вашиот...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Само овие 4 хороскопски знаци можат да простат сè!

Еспресо
Можеби вие не би можеле ни да замислите да му простите на некого што навистина ве повредил, но личностите во овие хороскопски знаци можат да...
Астро Хороскоп

Дневен хороскоп за 13 јануари 2020: Бикови, преиспитајте ја врската, нешто почнува да чкрипи!

Слободен Печат
Овен Избегнувајте секаков вид ризици во деловните преговори. Премногу сте попустливи кон саканото лице. Партнерот тоа го искористува максимално. Бик Можеби малку претерувате со вашите...
Сцена Хороскоп

Хороскопски знаци на кои не можете да им се доверите, ниту пак да им верувате

Igor
Постојат луѓе кои едноставно не знаат да чуваат тајни. Тие се сметаат за „нестабилни“, бидејќи едноставно не можете никогаш да им верувате. Погледнете за кои...
Сцена Хороскоп

ВИСТИНСКИ ПРЕСВРТ: Животите на овие хороскопски знаци целосно ќе се сменат во октомври

Igor
Октомври на неколку претставници на хороскопот ќе им донесе големи промени и настани за кои никогаш не мислеле дека може да им се случат. Овие...
Сцена Хороскоп

НАЈГОЛЕМИ ПЕСИМИСТИ: Овие 3 хороскопски знаци постојано се грижат и плашат за нешто

Igor
Секој од нас различно реагира на стрес и има различен праг на толеранција. И додека постојат едни кои се силни и стабилни и не дозволуваат...
Сцена Хороскоп

ВИСТИНСКИ ДЕТЕКТОРИ: Овие три хороскопски знаци секогаш знаат кога ги лажете

Igor
Некои луѓе не можете да ги излажете дури и кога мислите дека имате совршен план за тоа. Припадниците на овие три хороскопски знаци се вистински...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian