22.8 C
Скопје
17:55 - 30 мај, 2024

Ознака : ѕвездите

СветСлајдерСцена

ФОТО: 10 разделби на славните ѕвезди кои ја одбележаа 2020 година – Се распаднаа врските, веридбите и браковите!

Еспресо
Прочитајте кои се најголемите раскинувања на славните ѕвезди во годината која беше одбележана со пандемијата на коронавирусот… 2020 година поради пандемијата на коронавирусот беше многу...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Македонката Мими Јовановска растури на сцената на Гранд – Жирито на нозе, публиката во солзи (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Македонската кандидатка Мими Јовановска од Велес која има само 19 години го воодушеви жирито од „Ѕвездите на Гранд“ кое стана на нозе додека таа беше...
Лајфстајл

Жените во овој хороскопски знак најмногу мастурбираат, дали и вие сте на оваа листа?

Слободен печат
За мастурбацијата и потребите на хороскопските знаци астролозите велат дека ѕвездите имаат влијание. Според нивното мислење постојат четири знаци кои сакаат задоволството да го стават...
ЛајфстајлСцена

Карлеуша во најатрактивниот фустан досега (ФОТО)

Igor
Српската дива Јелена Карлеуша (40) повторно ги запали социјалните мрежи. Имено, на снимањето на новата емисија „Ѕвездите на Гранд“ се појави во, како што многумина...
СценаХороскоп

Никогаш не треба да бидат заедно – Најлошите љубовни парови во хороскопот

Igor
Можеби не верувате во хороскоп и во идејата дека тој може да одредува некои работи во вашиот живот, но сепак ѕвездите играат своја улога. Па...
СценаХороскоп

Дневен хороскоп 20.09.2019 петок

Igor
Овен Промената која ќе ви се случи во текот на денот нема да ви одговара. Не сте во прилика да блескате и да бидете во...
ЛајфстајлСцена

ЕДВАЈ ИЗЛЕЗЕ ОД ЏИПОТ: Карлеуша шокираше со изгледот во краток розев фустан (ФОТО)

Igor
Имено, за разлика од пред некој ден кога се појави со фустан со сини перја, со нагласено деколте, Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на...
СценаХороскоп

Ѕвездите откриваат: Овој хороскопски знак најмногу изневерува!

Igor
Неверството е најчестата причина поради која се растураат љубовните врски и брачните заедници. За тоа е виновен карактерот на личноста која изневерува и која не...
ЛајфстајлСцена

КАРЛЕУША буквално СО ГОЛ ЗАДНИК во финалето на Ѕвездите на Гранд, реакцијата на нејзината колешка е ДА ПАДНЕШ ВО НЕСВЕСТ (ФОТО)

Igor
Јелена Карлеуша дојде во финалето на Ѕвездите на Гранд во предизвикувачки тиркизен фустан кој беше со целосно отворена позадина, па кога таа седеше во жирито,...