Карлеуша во најатрактивниот фустан досега (ФОТО)

Српската дива Јелена Карлеуша (40) повторно ги запали социјалните мрежи.

Имено, на снимањето на новата емисија „Ѕвездите на Гранд“ се појави во, како што многумина рекоа, „ненормално секси фустан“, а пак за некои во досега „највулгарниот“ фустан.

View this post on Instagram

Motivation

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Поп ѕвездата облече црн фустан, отворен на многу места, кој го истакна нејзиниот грб, стомак, гради, колкот, речиси се… Навистина храбар избор, добро и стои!

View this post on Instagram

👅 In @fromgrayscale set

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

Слични објави

Вака изгледа кога Софија Вергара го слави 47 роденден (ФОТО)

Igor

Најчудните барањa на светските ѕвезди: Ријана бара тепих со леопард принт, Лејди Гага постер од Дејвид Боуви

Еспресо

Манекенката му скокна во раце, а тој едвај и ги сокри интимните делови! (ФОТО)

Васко Спасоски

СКАНДАЛОЗНА АФЕРА СО ЛАЖНИ СЛЕДБЕНИЦИ ГО ЗДРМА СВЕТОТ: Уловени се овие познати личности (ФОТО)

Igor

Фолк пејачката со моќна порака до сите: Алчноста е поголема болест од коронавирусот! (ФОТО)

Еспресо

Како изгледа СРОДНАТА ДУША на секој хороскопски знак

Igor

Остави Коментар

четири + 19 =

Слични објави

Направете ги набрзина: Посни полнети бомбици со кокос

Igor

Селма Хаек: Сакаше заедно да се тушираме па се закануваше дека ќе ме убие

Igor

Џокер во филмот ги украл движењата од Чендлер од „Пријатели“? Фановите велат дека украл сè! (ФОТО)

Igor

НЕТРПЕЛИВОСТ, ПОВРШНОСТ… Причини поради кои раскинуваат хороскопските знаци

Igor

Погледнете како изгледаат ѕвездите рамо до рамо со своите помлади верзии! (ФОТО)

Еспресо

Хороскопски знаци кои се шампиони во нервирање на другите!

Igor