КАРЛЕУША буквално СО ГОЛ ЗАДНИК во финалето на Ѕвездите на Гранд, реакцијата на нејзината колешка е ДА ПАДНЕШ ВО НЕСВЕСТ (ФОТО)

Јелена Карлеуша дојде во финалето на Ѕвездите на Гранд во предизвикувачки тиркизен фустан кој беше со целосно отворена позадина, па кога таа седеше во жирито, нејзиниот задник комплетно се гледаше.

FOTO: Nemanja Nikolić

Карлеуша во финалето седеше покрај својата колешка Снежана Ѓуришиќ.

FOTO: Nemanja Nikolić

Ѓуришиќ не обрна веднаш внимание на предизвикувачкиот фустан на Јелена, но кога Карлеуша се заврте и и ја покажа голата позадина, изразот на нејзиното лице кажа СЕ!

FOTO: Nemanja Nikolić

Задникот на Карлеуша на неколку моменти беше комплетно видлив за сите во студиото. На паузите од снимањето таа редовно ги повикуваше шминкерите да ја корегираат нејзината шминка.

FOTO: Nemanja Nikolić
FOTO: Nemanja Nikolić

Слични објави

Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Еспресо

Моден дебакл: Хајди Клум на мета на потсмев поради својот изглед! (ФОТО)

Анита Митровска

Ексцентричниот Принц ја обожавал виолетовата боја, со денови не спиел, а починал од опијат 50 пати посилен од хероин

Еспресо

Се сомневаат дека се самоубил: Сценаристот на „Грдата Бети“ пронајден мртов во хотелска соба

Слободен печат

НЕ МОЖЕ ДА ЈА СКРИЕ СРЕЌАТА: Сека ги откри полот и името на второто бебе

Igor

Лидија Вукичевиќ во бикини го покажа згодното тело: Ќерката на Цеца ѝ порача една работа (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

девет + десет =

Слични објави

ПРИЛЕПЕН ФУСТАН И ГОЛИ НОЗЕ – Јелена Розга во Белград се појави како БОЖИЦА (ФОТО)

Igor

Без грешка: Емили Ратајковски прошета во фустан со кој привлече погледи (ФОТО)

Igor

Редовниот секс ве прави посреќни, помлади, но и попаметни!

Igor

Блек Чајна ја шокираше јавноста кога се појави на Оскарите и сите се прашуваат како успеа да добие покана! (ФОТО)

Еспресо

МАМА МИА! Дали е ова најзгодната мајка во светот? (ФОТО)

Igor

Евровизија 2019: ТАМАРА прошета на портокаловиот тепих

Igor