22.8 C
Скопје
19:45 - 15 април, 2024

Ознака : нејзината

СветСлајдерСцена

Ванеса Брајант во нови проблеми – Нејзината мајка и бара 5 милиони долари за досегашната помош

Еспресо
Додека семејството на трагично настраданиот кошаркар се подготвува да ја одбележи годишнината од смртта на саканиот татко и сопруг Коби Брајант и нивната миленичка Џиџи,...
Секојдневие

Ова е „Најслабата куќа“ во светот, ѕирнете во нејзината внатрешност (ФОТО)

Еспресо
„Најслабата куќа“ во светот која е позната и како „Пита куќа“ се наоѓа во предградието на Чикаго. Куќата е изградена во 2002 година а поради...
Секојдневие

Девојче доби банана за подарок, нејзината реакција ги воодушеви сите (ВИДЕО)

Еспресо
Американскиот пејач, актер и продуцент Џон Роџер Стивенс познат како LGND се обиде да ја „зафркне“ ќеркичката завиткувајќи и банана во шарена хартија, како подарок...
Uncategorized

ОВА Е НЕЈЗИНАТА ГОЛЕМА ЖЕЛБА: Џеј Ло откри дека сака уште едно дете (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез за странските медиуми откри дека размислува за проширување на семејството. Имено, оваа 50-годишна дива за „People“ откри дека сака...
Сцена

Виолетовата е дефинитивно нејзината боја: Кејт Мидлтон во никогаш подобро издание (ФОТО)

Igor
Војвотката од Кембриџ одлучила да ги замени монотоните комбинации со оние малку повесели. 37-годишната Кејт Мидлтон и овојпат изгледала одлично како и секогаш, но наместо...
ЛајфстајлСцена

Ким Кардашијан откри каква БОМБА ВО БИКИНИ била нејзината мајка пред 32 години (ФОТО)

Igor
Фановите одлепија поради бикини фотката на Крис Џенер која настанала пред повеќе од три децении. Ким Кардашијан објави нова фотографија на Инстаграм, која привлече внимание...
ЛајфстајлСцена

По пример на нејзината сестра: Кајли носи бикини постаро од неа (ФОТО)

Igor
Кајли и понатаму предизвикува завист со фотките од одморот по повод лансирањето на новата колекција на својот нов бренд „Kylie Skin“. Во неделата таа се...
Сцена

Мишел Обама повторно воодушеви – Овој пат со нејзината природна коса (ФОТО)

Igor
Поранешната прва дама на Америка, Мишел Обама во Њу Орлеанс присуствуваше на 25. Essence Festival. Нејзиниот изглед, односно нејзината природна фризура привлече големо внимание кај...
Сцена

Нејзината едноставност остава без здив: Само жена со стил може да се појави вака облечена (ФОТО)

Igor
Џорџ Клуни ја одведе сопругата Амал на романтично патување во Венеција, а адвокатката за човекови права и овој пат стави акцент на модата. Амал (41)...
ЛајфстајлСцена

КАРЛЕУША буквално СО ГОЛ ЗАДНИК во финалето на Ѕвездите на Гранд, реакцијата на нејзината колешка е ДА ПАДНЕШ ВО НЕСВЕСТ (ФОТО)

Igor
Јелена Карлеуша дојде во финалето на Ѕвездите на Гранд во предизвикувачки тиркизен фустан кој беше со целосно отворена позадина, па кога таа седеше во жирито,...