По пример на нејзината сестра: Кајли носи бикини постаро од неа (ФОТО)

Кајли и понатаму предизвикува завист со фотките од одморот по повод лансирањето на новата колекција на својот нов бренд „Kylie Skin“.

Во неделата таа се соблече целосно и позираше само со шешир.

View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie ♥️ (@kyliejenner) on

А вчера објави неколку фотки на кои носи винтиџ Chanel бикини кој е стар 25 години, што значи дека е постар четири години од неа.

Со костимот за капење го комбинираше и моментално популарниот ланец во улога на ремен и неколку златни нараквици.

View this post on Instagram

summer lovin’

A post shared by Kylie ♥️ (@kyliejenner) on

Станува збор за модел од 1994 година кој на ревијата на оваа луксузна модна куќа го носеше Наоми Кембел од која сестрите од Кардашијан-Џенер кланот обожаваат да црпат инспирација. Цената на страниците со разни препродавачи за овој костим за капење се движи околу 1700 долари.

View this post on Instagram

a ray of fucking sunshine

A post shared by Kylie ♥️ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

beach you to it 🌊

A post shared by Kylie ♥️ (@kyliejenner) on

Инаку, Ким која исто така е љубител на ретро парчињата со потписот на Chanel, пред неколку месеци и сама позираше во минијатурен примерок од овој бренд.

https://www.instagram.com/p/Boj1icSnVqI/?utm_source=ig_embed

Слични објави

Јавноста загрижена за Кејт Мидлтон: Поради овие фотографии сите веруваат дека таа е на чекор од анорексија (ФОТО)

Еспресо

Поранешната сопруга на кралот на рокенролот полни 75 години: Елвис беше мојата најголема љубов, нема никој да сакам повеќе!

Еспресо

Едвај одеше во фустан стар 56 години: Дојде по награда, ама доби уште една за која сите и се смеат (ВИДЕО)

Igor

Хороскоп за 11 ноември: Овните ќе бидат збунети, Биковите емотивно фрустрирани

Igor

По Божиќот кај Бекамови, Ева Лонгорија „избега“ на топло и се соблече во бикини (ФОТО)

Васко Спасоски

„Пукаат“ од сексипил: 5 НАЈЕРОТИЧНИ хороскопски знаци

Igor

Остави Коментар

3 × три =

Слични објави

Брзо и едноставно – Еве како да го поправите сексуалниот живот!

Igor

Кралицата ЕЛИЗАБЕТА им подари нешто ИСКЛУЧИТЕЛНО вредно: Меган и Хари по раѓањето на синот добија НОВ дом!

Igor

Цели со дијаманти: Сораја носи чизми од 10.000 евра! (ФОТО)

Igor

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Беше членка на познатото руско дуо, сега е целосно обезличена

Igor

Северина позираше со родителите на сопругот Игор: Прекрасно е што ги имам! (ФОТО)

Еспресо

АСТРО ПРИЈАТЕЛСКИ ПАРОВИ: Овие комбинации формираат вечни пријателства

Igor