17.8 C
Скопје
00:58 - 26 мај, 2024

Ознака : пример

Секојдневие

Доктор за пример: Им става инекции на децата, а тие од неговата ординација излегувaат со насмевка (ВИДЕО)

Еспресо
Овој доктор има совршен трик како на своите најмлади пациенти да им даде инекција без солзи… Повеќето деца имаат страв од одењето на доктор, но...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Беше пример за неверојатна убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо! (ФОТО)

Еспресо
Никол Кидман е фотографирана на сетот на филмот на кој моментално работи, а нејзиниот изглед во шок ги стави сите нејзини фанови. Актерката по бројните...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Познатата италијанска пејачка има 85 години и лице кое е екстремен пример на пластичната хирургија – Се појави на Санремо и ги занеме сите (ФОТО)

Еспресо
Орнела Ванони се појавила на сцената на музичкиот фестивал во Сан Ремо. Италијанската пејачка која има 85 години зад себе направила низа естетски корекции на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Доли Партон: Пример за изгледот ми е проститутка!

Еспресо
Американската пејачка, авторка и композиторка Доли Ребека Партон е една од 50-те најмоќни жени во шоубизнисот. Таа се збогати со приходи од сопствениот забавен парк...
Секојдневие

Кејт Бекинсејл е пример за сите дами: Вака треба да изгледа секоја жена која зачекорила во петтата деценија! (ФОТО)

Еспресо
Кејт Бекинсејл едноставно брилира секој пат кога ќе се појави на црвениот тепих. Актерката повеќе пати докажа дека е вистинска икона на стилот. Нејзините модни...
Uncategorized

Класичен пример како не треба да се облекувате: Ким Кардашијан ги разочара модните критичари! (ФОТО)

Слободен печат
Ким зачекори на црвениот тепих, а сите погледи беа насочени кон неа, но од ниту малку позитивни работи. Нејзиниот избор на гардероба ги остави во...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Таа и е пример: На овој член од кралското семејство му се восхитува Викторија Бекам! (ФОТО)

Igor
Викторија Бекам присуствуваше на венчавката на војвотката Меган и принцот Хари, се спријатели и со Кејт Мидлтон, но излезе дека тие не се единствените членови...
ЛајфстајлСцена

По пример на нејзината сестра: Кајли носи бикини постаро од неа (ФОТО)

Igor
Кајли и понатаму предизвикува завист со фотките од одморот по повод лансирањето на новата колекција на својот нов бренд „Kylie Skin“. Во неделата таа се...