Ознака : пластични операции

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Овие ѕвезди ги упропастија своите лица со естетски операции: Сега наликуваат на карикатури! (ФОТО)

Еспресо
Што се случи со лицетона Том Круз? Си играл со ботокс, се за да ја задржи младоста која неминовно му се лизга низ прсти. Актерот...
Здрави навики

Овие ѕвезди изгледаат непрепознатливо после низата естетски корекции! (ФОТО)

Еспресо
Пластичните операции веќе долго време се нормална работа во модерната доба. Со самото тоа не е тајна дека многу славни личности со пластичните операции имаат...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Доли Партон: Пример за изгледот ми е проститутка!

Еспресо
Американската пејачка, авторка и композиторка Доли Ребека Партон е една од 50-те најмоќни жени во шоубизнисот. Таа се збогати со приходи од сопствениот забавен парк...
Лајфстајл Сцена

Поради пластичните операции актерката не личи на себе, а има само 33 години! (ФОТО)

Igor
Актерката и пејачката Линзи Лохан, беше млада перспективна ѕвезда, но според начинот на живот кој таа го одбра, пропушти многу шанси и доживеа многу помала...