20.8 C
Скопје
18:53 - 30 мај, 2024

Автор : М. С.

12 Вести - 0 Коментари
Ви препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

НЕСУДЕНИОТ МАКЕДОНСКИ ПОП СО СРПСКА РОК ПЕСНА: „Реци ми“ е најава за албумот на Александар Џо Господов

М. С.
Џо е роден во Скопје 1996 година на 5ти мај, со музиката е од најрани нозе. Има свирено во многу бендови во нашата земја на...
ИнтимаЛајфстајлСлајдер

ТРИ НЕШТА КОИ ЖЕНИТЕ НЕ ТРЕБА ДА ГИ ПРАВАТ ПРЕД ДА ИМААТ СЕКС

Еспресо
Сексот е страстен момент во кој треба да уживате максимално. Но, постојат некои навики што можат да го расипат или да предизвикаат несакани последици по...
ИнтимаЛајфстајлСлајдер

ЧАСОТ КОГА МАЖИТЕ И ЖЕНИТЕ СЕ НАЈРАСПОЛОЖЕНИ ЗА СЕКС: Претпоставката е дека сексуалната желба е под влијание на половите хормони кои се ослободуваат за време на менструалниот циклус

Еспресо
Сексолозите одамна утврдија дека сексуалното задоволство на мажите и жените во голема мера зависи од тоа кое време од денот е. Затоа, понекогаш погледнете го...
БалканСлајдерСцена

НАТАША БЕКВАЛАЦ ОПСЕДНАТА ОД ДЕМОНИ?! Состојбата е алармантна, во потрага е по духовник и мора да се третира: Милан Станковиќ е заслужен?

Еспресо
Наводно, во последно време Наташа Беквалац е во депресија и сака да си најде мир, па наводно, се свртела кон црквата. Пејачката исто така, сака...
ЕспресоСекојдневиеСлајдер

ГО ЛАЖИРАЛ СОПСТВЕНОТО КИДНАПИРАЊЕ ЗА ДА ЗЕМЕ ПАРИ ОД ПРИЈАТЕЛИТЕ: Една работа му се „удри од глава“

Еспресо
Кристофер Селман од Кент го лажирал своето киднапирање за да земе пари од пријатели и познаници. На фотографиите кои им ги проследил тој е со...
СекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) “СЕ КААМ”! ДЕВОЈКА (32) ПОЧИНА ОД КОВИД: Пред смртта, објави потресно видео

Еспресо
Тиктокерката Меган Александра Бланкенбилер почина во 32-та година од животот од коронавирус. Во последното нејзино видео таа побара од луѓето да не го следат нејзиниот...
ЕспресоСекојдневиеСлајдер

 (ВИДЕО) ПОРАДИ ОМРАЗА КОН ВАКЦИНИРАНИТЕ, ОСТАНА БЕЗ РАБОТА: Жителката на Небраска не можеше да се исконтролира

Мими Стојановска
Џенин Хосковец, 54-годишнната Американка од Небраска, била отпуштена од работа откако низ социјалните мрежи се рашири снимката на која таа намерно кашла во лицето на...
Здрави навикиЗдравјеСлајдер

2 РАБОТИ ИЗБЕГНУВАЈТЕ ДА НАРАЧУВАТЕ ВО РЕСТОРАН: Давате многу пари, а ризикувате да добиете труење од храна

Еспресо
Пред да си го испланирате викенд мезето за во кафана, прочитајте ја оваа информација, особено ако сте љубители на морска храна. Присила Кејси е сопственик...
Ви препорачуваме на СПСлајдерСценаФилм и ТВ

(ФОТО+ВИДЕО) БИЗАРНОТО ИНТЕРВЈУ НА ЏЕНИФЕР АНИСТОН”: Гледачите на емисијата „The One Show“на Би -Би -Си останаа зачудени

Еспресо
Гледачите на емисијата „The One Show“ на Би -Би -Си останаа зачудени по гостувањето на Џенифер Анистон, а социјалните мрежи беа преплавени со коментари за...
ИнтимаЛајфстајлСлајдер

ФРАНЦУЗИТЕ САКААТ НАБРЗИНКА, БРИТАНЦИТЕ СО ФЕТИШИ, А ОРГАЗМИТЕ СЕ НАЈЧЕСТИ ВО НОРВЕШКА: Сексуалната мапа на светот открива во кои земји какви сексуални навики има

Еспресо
Јапонија – Интимна суша Само 34 проценти од луѓето во Јапонија имаат секс еднаш неделно, што ги прави интимно најнезадоволни во светот, покажа истражувањето на...