25.8 C
Скопје
13:32 - 25 мај, 2024

Ознака : тоалет

ИнтимаЛајфстајлСлајдер

ТРИ НЕШТА КОИ ЖЕНИТЕ НЕ ТРЕБА ДА ГИ ПРАВАТ ПРЕД ДА ИМААТ СЕКС

Еспресо
Сексот е страстен момент во кој треба да уживате максимално. Но, постојат некои навики што можат да го расипат или да предизвикаат несакани последици по...
Секојдневие

Практично, а совршено чисти: Направете ваша „тоалет бомба” од состојки кои СИГУРНО ги имате во кујната! (ВИДЕО)

Еспресо
Домашнно средство за чистење на ве-це школката кое се прави брзо и лесно, од само неколку едноставни состојки. Сами направете домашно средство за чистење на...
Секојдневие

Глупоста не бира: Инфлуенсерка лижеше капак од тоалет школка поради „корона предизвик“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Можеби нема да изумреме од коронавирусот, туку од личности како извесна инфлуенсека Ава Луис. Ава поради педизвик излижа тоалетна школка во авион. Снимајќи се за...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Скроз гола: Старлетата Станија ги израдува своите машки обожаватели со фотка од купатило! (ФОТО)

Васко Спасоски
Станија Добројевиќ знае како да ги израдува своите машки обожаватели. Имено, поранешната учесничка во „Задруга“, објави ново провокативно селфи, каде позира речиси скроз гола во...
Секојдневие

Кучето се обидело да пие вода од тоалетот, па му се случило најсмешната незгода! (ВИДЕО)

Еспресо
Кучињата сакаат да прават чудни работи и доколку дома имате едно, сигурни сме дека со тоа одамна сте се помириле. После некое време престанувате да...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ким Кардашијан ги шокираше фановите со големината на својата бања! (ФОТО)

Еспресо
Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан на своите фанови им покажа како изгледа нејзината бања, а многумина заклучиле дека е поголема од нивниот стан. Ким одлучила да...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Саша Ковачевиќ само по бела крпа на себе! Една обожавателка му пиша: „Силувај ме“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Саша Ковачевиќ реши да ја израдува својата армија од обожавателки. Имено, популарниот српски пејач на својот Инстаграм објави разголема фотографија од тоалетот. На неа може...
ЛајфстајлСцена

Станија провоцира со жешкиот задник (ФОТО)

Igor
Станија ги почасти следбениците со секси слика од Америка направена во тоалет. Станија Добројевиќ веќе неккое време престојува во Америка, од каде ќе се врати...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Актерка ЌЕ ЧИСТИ ТОАЛЕТИ во затвор: Се срами од своето дело и ќе ја издржи казната

Igor
Актерката Фелисити Хофман, позната по улогата на Линет Скаво во „Очајни домаќинки“ наскоро ќе започне со издржување на затворската казна. Таа е прогласена за виновна...