12.8 C
Скопје
07:34 - 28 мај, 2024

Ознака : Саша Ковачевиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Саша Ковачевиќ на романтично патување со девојката: Силно ја гушка, а таа никогаш посреќна

Еспресо
Познатиот српски пејач Саша Ковачевиќ веќе подолго време е во врска со Зорана Тасовац, со кој неодамна отпатува во Италија. Саша се огласи на Инстаграм...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Саша Ковачевиќ за ќерката на својата партнерка: „Таа секогаш ќе биде моето прво дете“

еспресо
Саша Ковачевиќ со години е во хармонична врска со партнерката Зорана Тасовац, која од првиот брак со Богдан Срејовиќ ја има ќерката Искра.   View...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Саша Ковачевиќ на платформа за возрасни: Пејачот ја повика Цеца да се претплати!

еспресо
Светлана Цеца Ражнатовиќ во емисија ги повика за гости Саша Ковачевиќ и Александра Пријовиќ каде разговараа на многу теми, па дури и ја допреа темата...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Каков „ѕвер“! Саша Ковачевиќ се почестил со автомобил од 120.000 евра

Еспресо
Саша Ковачевиќ одлучил да се почести, па купил автомобил, кој го платил 120.000 евра. Како што ексклузивно дознава „Блиц“, српската поп-ѕвезда Саша Ковачевиќ се почестил...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото+видео) „Телото ми гори“: Згодниот Саша Ковачевиќ ја соблече маицата среде емисија, водителката остана во шок

Еспресо
Српскиот пејач Саша Ковачевиќ мами воздишки со својата појава уште од почетокот на неговата музичка кариера. Неодамна тој гостуваше на словенечкото радио „Актуал“, во емисијата...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Откажан настапот на Саша Ковачевиќ во Хрватска: Не им се допаднал на мештаните

Еспресо
Саша Ковачевиќ требаше да настапи во Хрватска, но неговиот настап беше откажан, поради несогласувањето на мештаните со изборот на изведувачите. Саша требаше да пее во...
UncategorizedБалканСлајдерСцена

(Фото) Згодниот Саша Ковачевиќ ги разочара жените: Сака само една и ѝ напиша нежна порака

Еспресо
Згодниот српски пејач Саша Ковачевиќ ги скрши срцата на женската „војска“ обожавателки, вчера, кога се обрати јавно само на една жена која очигледно многу му...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Еве во каква здравствена состојба е Саша Ковачевиќ: Колабирал и заврши во Ургентен центар, а сега…

Еспресо
Српскиот поп-фолк пејач Саша Ковачевиќ, кој е еден од најбараните изведувачи во регионот, во последно време се префорсирал поради што бил принуден да побара лекарска...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Саша Ковачевиќ е еден од најзгодните на балканската сцена: Ова се корпус деликтите од Тајланд

jasmina.kantardzieva
Популарниот српски поп пејач Саша Ковачевиќ реши зимската идила да ја замени со море и сонце. На својот Инстаграм профил откри каде престојува и го...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

ПОДОБРО ДА НЀ УАПСЕА: Саша Ковачевиќ проговори за драмата со германската полиција

Еспресо
Српскиот пејач Саша Ковачевиќ проговори за немилиот настан кога повеќе од пет часа бил затворен во Германија. Тој зборуваше за детали кои на јавноста досега...