25.8 C
Скопје
13:37 - 25 мај, 2024

Ознака : станија

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Ќе славиме и во Србија и на Флорида“: Српската старлета Станија се мажи, нејзиниот партнер ја потврди радосната вест

Еспресо
Српската старлета Станија Добројевиќ и Асмин Дурџиќ ја обновија романсата, а сега се подготвени да ја однесат врската на повисоко ниво. Имено, Асмин неодамна изјави...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Српската старлета Станија доби подарок од 300.000 евра: „За мојата жена, порше, ролекс…“

Еспресо
Иако тврдеа дека раскинале, Асмин и Станија очигледно ја обновиле љубовта, а моментално престојуваат во Америка каде не кријат дека уживаат. Асмин се огласи на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Станија го покажа дијамантниот веренички прстен: Се планира свадба на Карибите

Еспресо
Станија Добројевиќ, која зад себе има еден брак, веќе некое време ужива во љубовта со момче кое по потекло е од балканските простори, живее и...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Станија се соблече и го стопи снегот: „Гориш, иако надвор мора да е студено“

Еспресо
Старлетата ужива на Копаоник, а машките фанови ги полуде со своите фотосесии. Таа се фотографираше во станот во кој веќе некое време престојува на познатата...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

Врели ФОТКИ: Станија на мотор на зајдисонце

Еспресо
Поранешната учесничка на реалното шоу „Задруга“, Станија Добројевиќ пред две недели отпатувала во Америка, каде што работи и живее неколку години. Таа отпатувала без својата...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Занеме од шок: Станија и Кристијан Голубовиќ очи во очи по четири години! (ВИДЕО)

Еспресо
По дури четири години, Станија Добројевиќ и Кристијан Голубовиќ, кој пред неколку дена излезе од затвор, се сретнаа вчера во емисијата „Амиџиќ Шоу“. Додека рекламираше...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Станија „бомбардира“ на Инстаграм со провокативни фотки (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од најпознатите старлети на Балканот, Србинката Станија Добројевиќ до скоро не беше многу активна на социјалните мрежи, меѓутоа работите се вратија во „нормала“. Веќе...
ЛајфстајлСцена

Станија провоцира со жешкиот задник (ФОТО)

Igor
Станија ги почасти следбениците со секси слика од Америка направена во тоалет. Станија Добројевиќ веќе неккое време престојува во Америка, од каде ќе се врати...