34.8 C
Скопје
15:39 - 24 јуни, 2024

Ознака : провоцира

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Елена Велевска провоцира со жешки фотографии како никогаш досега! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата фолк-пејачка Елена Велевска и денеска не мирува на социјалните мрежи. Ако вчера ги почести со две провокативни фотографии, истото го направи и денеска. Атрактивната...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

НЕ ЖАЛИ ПАРИ ЗА НЕА: Ќерката на Чола носи облека од 2.000 евра, а на Инстаграм често ПРОВОЦИРА! (ФОТО)

Еспресо
Неговата миленичка ми е најдрагоцена… Уна Чолиќ, постарата ќерка на легендарниот пејач Здравко Чолиќ, е многу популарна на социјалната мрежа Инстаграм. View this post on...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Девојката на Нејмар провоцира во секси костим за капење (ВИДЕО)

Еспресо
Од крајот на минатата година на големо се пишува дека бразилскиот фудбалер Нејмар е во врска со манекенката Наталија Барулич, која има хрватски корени. Шпанските...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

По бизарните слики, Мајли Сајрус овој пат ја покажа брадавицата во Њујорк! (ФОТО)

Васко Спасоски
Контроверзната Мајли Сајрус (27) не престанува да ја интригира јавноста со својата појава, а овојпат се одлучи тоа повторно да го стори со провокативен стајлинг,...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

ОБОЖУВА ДА СЕ СОБЛЕКУВА: Жешката Русинка без милост ги провоцира мажите (ФОТО)

Еспресо
Руската шампионка во карлинг Ана Сидорова е позната по фантастичните резултати на мразот, но не само по тоа… Оваа 28-годишна бринета зад себе има девет...
ЛајфстајлСцена

Ава Карабатиќ ја провоцира Колинда: „Ако ништо друго барем ПОУБАВА СУМ ОД НЕА!“

Igor
Контроверзната старлета Ава Карабатиќ уште одамна одлучи да се кандидира за претседател на Хрватска, а нејзината одлука за кандидатурата стигна и до светските медиуми. Ава...
ЛајфстајлСцена

Девојката која ја прекина Лигата на шампионите овој пат ПРОВОЦИРА со ЗАДНИКОТ! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Девојката на познатиот пранкер Витали Здороветски овие денови со своите слики на Инстаграм покрена лавина коментари. Кинси Волански со дечкото одмара на Бали, а своите...
ЛајфстајлСцена

Станија провоцира со жешкиот задник (ФОТО)

Igor
Станија ги почасти следбениците со секси слика од Америка направена во тоалет. Станија Добројевиќ веќе неккое време престојува во Америка, од каде ќе се врати...
ЛајфстајлСцена

Кого провоцира Карлеуша со овие еротски видеа? (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Јелана Kарлеуша од неодамна замина во Анталија на одмор без својот сопруг Душко, а судејќи според нејзините објави на социјалните мрежи, таа навистина ужива во...