По бизарните слики, Мајли Сајрус овој пат ја покажа брадавицата во Њујорк! (ФОТО)

Контроверзната Мајли Сајрус (27) не престанува да ја интригира јавноста со својата појава, а овојпат се одлучи тоа повторно да го стори со провокативен стајлинг, ако можеме така да го наречеме така, со оглед на тоа дека се појавила повеќе соблечена, отколку облечена.

Поранешната сопруга на Лијам Хемсворт (30) овојпат се одлучи да не крие ама баш ништо, па без проблем ја покажа брадавицата на левата града.

Иако е веќе познато дека таа не носи градник и дека кај неа е се транспарентно, успеала повторно да шокира со својот изглед. Таа била фотографирана на влезот на еден хотел во Њујорк и тоа на еден моден настан.

Погледнете:

Фото: Профимедиа

Слични објави

Брејк стана татко по третпат – Овој пат на девојче!

Igor

Антониа Гиговска облече голема зимска јакна, но заборави да си стави градник! (ФОТО)

Васко Спасоски

Италијанскиот милионер и Инстаграм ѕвезда уште еднаш покажа како се ужива во животот (ВИДЕО)

Igor

Сличноста со Меган ја направи ѕвезда на Инстаграм (ФОТО)

Еспресо

ТУНА вистинскa секси ЦРВЕНКАПА, но кој е ВОЛКОТ? (ФОТО)

Igor

КОНЕЧНО ГО ПОКАЖАА: Британската јавност го запозна синот на Меган и Хари (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

четири × оне =

Слични објави

Пиво и вотка за сјај на косата

Igor

Да­ли хи­руршки­те мас­ки мо­же да нѐ заш­ти­тат од ко­ро­на­ви­ру­сот и за­га­ду­ва­њето

Еспресо

Кетрин Зита Џонс ги украде сите погледи на црвениот тепих (ФОТО)

Еспресо

Брена, Цеца и Драгана заедно: Вака порано се дружеле кралиците на турбо-фолкот (ВИДЕО)

Еспресо

Некогашната холивудска „бомба“ денес фановите ја нарекуваат очајна домаќинка (ФОТО)

Еспресо

СЕВЕРИНА ја запали Струмица: „Благодарам Македонија!“ (ФОТО)

Igor