Прва заедничка фотографија од Тајланд: Анастасија и Ѓорѓе уживаат на базен, а нејзиниот израз на лицето многу кажува! (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ (21) пред неколку дена отпатува заедно со своето момче Ѓорѓе Кулиќ на Тајланд, меѓутоа, парот кој ужива во љубовта остана доследен да ја кријат врската од јавноста, па досега не објавија ниту една заедничка фотографија.

Меѓутоа, на Инстаграм сепак се појави нивна заедничка фотка од Тајланд. Имено, ќерката на фолк-ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ (46) е фотографирана покрај својата посилна половина како се забавуваат во базен во друштво на неговиот кум и уште еден пријател.

Фото: Инстаграм

Иако двајцат избегнуваат вакви моменти за на социјалните мрежи, сепак оваа фотка се појави во јавноста, а насмевката на Анастасија говори дека таа ужива во љубовта.

Анастасија овој пат не направила сериозна поза, туку само се смешка на објективот.

Пејачката и Ѓорѓе заедно се веќе неколку години, а последен пат беа видени заедно на свадбата на нејзиниот брат, Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ.

 

 

 

Слични објави

Кијану Ривс стана ново заштитно лице на Ив Сан Лоран

Igor

Дневен хороскоп за 6 мај: Дајте му време на времето и ќе ви покаже кој е вистинскиот пат за вас

Еспресо

Нема конкуренција и на 50 години! Наоми Кембел повторно позира во долна облека (ФОТО)

Igor

Алесандра Амбросио објави секси фотографија со саканиот за Валентајн! (ФОТО)

Еспресо

НА СИТЕ ИМ Е НЕПРИЈАТНО ОД НИВ: Зошто пријателите ги избегнуваат Меган и Хари?

Igor

Петра Еклстон го роди четвртото дете: Берни доби прекрасна внука

Еспресо

Остави Коментар

19 − четири =

Слични објави

Луна по раскинувањето со Марко се врати на старата љубов – погледнете кој е! (ФОТО)

Слободен печат

Перфектно деловно издание на кралицата Летиција: Стајлинг и удобни чевли за кои ќе се зборува (ФОТО)

Igor

Најчудните барањa на светските ѕвезди: Ријана бара тепих со леопард принт, Лејди Гага постер од Дејвид Боуви

Еспресо

Горда е на своето тело: Пирс Бронсан и неговата сопруга уживаат на плажа (ФОТО)

Еспресо

Почна владеењето на Водолијата, период на најсилна енергија и најголеми промени!

Еспресо

Психолозите тврдат: Ова се најчестите причини поради кои луѓето пијат!

Михаило Донев