34.8 C
Скопје
15:09 - 24 јуни, 2024

Ознака : колинда

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Колинда Грабар Китаровиќ никогаш поубава: Блеска во Кралството на зајдисонцето

Еспресо
По долго време на својот Инстаграм профил се огласи поранешната хрватска претседателка Колинда Грабар Китаровиќ и објави нови фотографии. Имено, поранешната претседателка на Хрватска престојуваше...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Колинда Грабар Китаровиќ никогаш поубава: Во црн фустан со нагласен струк собира обожаватели

Еспресо
Поранешната хрватска претседателка во последните месеци од мандатот значително го трансформираше својот изглед, а оваа трансформација се уште трае. Иако изгледот секако не треба да...
Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

(Фото) Колинда Грабар-Китаровиќ ја изваја својата фигура и се подмлади, ние ви откриваме како

Еспресо
Поранешната прва дама на хрватската политичка сцена Колинда Грабар-Китаровиќ ја доведе линијата до совршенство. Сите кои се запознаени со политиката во регионот знаат дека поранешната...
БалканСлајдерСцена

Колинда стана актерка – Поранешната претседателка доби улога во хрватската хит серија

Еспресо
Поранешната хрватска претседателка Колинда Грабар Китаровиќ се проба и во улогата на актерка, откако беше повикана да гостува во популарната хумористична серија „Дар мар“ која...
ЛајфстајлСцена

Ава Карабатиќ ја провоцира Колинда: „Ако ништо друго барем ПОУБАВА СУМ ОД НЕА!“

Igor
Контроверзната старлета Ава Карабатиќ уште одамна одлучи да се кандидира за претседател на Хрватска, а нејзината одлука за кандидатурата стигна и до светските медиуми. Ава...
ЛајфстајлСцена

Колинда во кожњак и фармерки СЕ ОПУШТИ на концертот на „Прљаво Казалиште“ (ФОТО)

Igor
„Прљаво казалиште“ одржа голем концерт во загребската Арена, а на него присуствуваше и хрватската претседателка Колинда Грабар-Китаровиќ. Таа, нормално, не ја пропушти приликата да се...