10.8 C
Скопје
06:08 - 23 мај, 2024

Ознака : липосукциска исхрана

Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

Жељко Самарџиќ ја открива тајната на неговата топ форма: Со 25 килограми помалку, сега сè е поинаку

Ј.К.Д
Гледајќи го во новиот видеозапис на хит песната „Знам“, Жељко Самарџиќ освојува – освен со гласот – и со топ формата. Секако, и убавата Калиопи,...
Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

(Фото) „Липо“ искуство на Весна Антиќ за совршена линија и детоксикација: Еден конфекциски број помалку за само две недели!

Ј.К.Д
Весна за многу краток период „стопила“ пет килограми, успеала да намали во обем 7 сантиметри во струкот и по 5 сантиметри на колковите што претставува...
Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

Липо искуство на Трајче Давков, професионален музичар: Резултите во слабеење беа видливи уште по првите неколку дена

Еспресо
За Трајче Давков, професионален музичар, досега токму работното време му претставувало најголем проблем во процесот на слабеењето. Неправилната исхрана во доцните часови после секој настап...
Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

Липо искуство на Антонио Станков, фотограф: Дојдов до идеалната тежина и се чувствувам одлично!

Еспресо
Младиот Антонио Станков за кратко време стана еден од омилените фотографи. Но денес со него не зборуваме за фотографијата, туку за начинот на кој, како...
Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

Липо искуство на Зоран Најдовски, кинолошки судија: Маснотиите се стопија, се претворија во енергија

Ј.К.Д
Зоран Најдовски практикувал липосукциска исхрана само еден месец и успеал да се ослободи од дури 13 килограми. Најдовски за липосукциската исхрана знаел одамна, преку медиумите, но најпосле...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСценаЧудесни жени

(Фото) Неда Украден ги засени сите со својот изглед во осмата деценија: Драстично ослабна, а еве ја нејзината формула

Еспресо
Го сакам „Липо“ системот на слабеење зашто дава брзи резултати, открива Неда Украден која никогаш подобро не изгледала.   View this post on Instagram  ...
Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

(Фото) Жељко Самарџиќ ја открива тајната на неговата топ форма: Со 25 килограми помалку, сега сè е поинаку

Ј.К.Д
Гледајќи го во најновиот видеозапис на хит песната „Знам“ во друшто на Калиопи, Жељко Самарџиќ освојува – освен со гласот – со шармантноста, неверојатната енергија...
Здрави навикиЗдравјеСлајдер

Д-р Крстеска: Липосукцијата без нож ги решава масните наслаги; ослабете брзо, здраво и трајно со липосукциска исхрана

Еспресо
Липосукцијата „со нож“, позната како инвазивна липосукција и липосукцијата „без нож“, неинвазивната липосукција, даваат исти резултати – тело какво што посакуваме, без масни наслаги на...
Здрави навикиЗдравјеСлајдер

Започнете ја пролетта убави, витки и полни со енергија: Што е неинвазивна липосукција и зошто треба да ѝ верувате

Еспресо
Методот на неинвазивна липосукција дава ефикасно губење на тежината, елиминација на масните наслаги на посакуваните области, регенеративен ефект и одржување на резултатот – посакуваната телесна...
БалканЗдрави навикиЗдравјеСлајдерСцена

(Фото) Сузана Манчиќ слабее колку сака и кога сака: Со суплементите во ќесичка не чувствувам глад, а не се откажувам од месо

Ј.К.Д
Најновите фотографии постирана на социјалните мрежи, на кои Сузана изгледа неверојатно, повторно ги поттикнаа љубопитните да прашаат за начинот на кој таа ја одржува силуетата...