24.8 C
Скопје
04:21 - 23 јуни, 2024

Ознака : диетотерапија

Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

(Фото) Жељко Самарџиќ ја открива тајната на неговата топ форма: Со 25 килограми помалку, сега сè е поинаку

Ј.К.Д
Гледајќи го во најновиот видеозапис на хит песната „Знам“ во друшто на Калиопи, Жељко Самарџиќ освојува – освен со гласот – со шармантноста, неверојатната енергија...