15.8 C
Скопје
23:11 - 23 мај, 2024

Ознака : липо искуство

Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

(Фото) „Липо“ искуство на Весна Антиќ за совршена линија и детоксикација: Еден конфекциски број помалку за само две недели!

Ј.К.Д
Весна за многу краток период „стопила“ пет килограми, успеала да намали во обем 7 сантиметри во струкот и по 5 сантиметри на колковите што претставува...