Tag : карабатиќ

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Еспресо
Хрватската старлета Ава Карабатиќ на социјалните мрежи објави дека од неодамна започнала да објавува свои разголени фотографии на една страница „за возрасни“ и дека всушност...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Славниот рапер Тајга проба да ја заведе Ава Карабатиќ на Инстаграм, а таа со ладнокрвна „корпа“ го спушти на земја (ФОТО)

Еспресо
Хрватската старлета Ава Карабатиќ била „жртва“ на обид за заведување од страна на познатиот рапер Тајга. Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Ава Карабатиќ објави: Ова е мојот дечко, досега се криевме бидејќи тој е јавна личност! (ФОТО)

Еспресо
Ава Карабатиќ објави дека е во врска со Инстаграм моделот и инфлуенсер Калед Али, по потекло од Либија кој живее во Турција. „И дојде тој...
Лајфстајл Сцена

Ава Карабатиќ ја провоцира Колинда: „Ако ништо друго барем ПОУБАВА СУМ ОД НЕА!“

Igor
Контроверзната старлета Ава Карабатиќ уште одамна одлучи да се кандидира за претседател на Хрватска, а нејзината одлука за кандидатурата стигна и до светските медиуми. Ава...
Лајфстајл Сцена

Кандидатката за претседател на Хрватска позираше во танга (ФОТО)

Igor
Ава Карабатиќ претходно оваа недела ја објави кандидатурата за претседател на Република Хрватска на Инстаграм, а потоа замина на плажа. Старлетата од Сплит облекла минијатурно...