34.8 C
Скопје
18:38 - 22 јули, 2024

Ознака : 50 евра

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Еспресо
Хрватската старлета Ава Карабатиќ на социјалните мрежи објави дека од неодамна започнала да објавува свои разголени фотографии на една страница „за возрасни“ и дека всушност...