Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Хрватската старлета Ава Карабатиќ на социјалните мрежи објави дека од неодамна започнала да објавува свои разголени фотографии на една страница „за возрасни“ и дека всушност ги продава за пари.

Ава разголените фотографии ги продава за нешто помалку од 50 евра, пренесуваат локалните медиуми.

– Се сликав како разголена се валкав низ креветот. Секогаш спијам без облека, а би објавила тука и други фотографии, но на Инстаграм веднаш ги бришат поради нивните правила. Затоа се што е слично на тоа го објавувам на својот „Only fans“ профил, напиша Ава покрај една фотографија на Инстаграм.

инстаграм

Ава, инаку, не престанува да ја шокира јавноста. Неодамна беше во центар на скандал кога нудеше интимни услуги преку оглас.

Таа е позната и како „кралица на лошиот фотошоп“, бидејќи често објавува лошо фотошопирани фотографии.

Ава, да потсетиме, беше учесничка во неколку реални шоуа, а се проба и во улогата на водителка на реалното шоу „Парови“, но имаше и голема желба да стане претседател на Хрватска.

Слични објави

Скри­е­на бо­лест: Нис­ки­от ше­ќер во крв­та е ед­нак­во опа­сен ка­ко и ви­со­ки­от

Еспресо

Легендарните „Deep purple“ за првпат настапија во Југославија, „Бијело дугме“ го објави култниот албум „Битанга и принцеза“ и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

КОНЕЧНО СЛОБОДНИ! Нема да верувате какви ограничувања имале Хари и Меган, а сега се ослободени од нив!

Еспресо

Природа или естетска хирургија? Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Васко Спасоски

На граница на лудилото: Чудниот живот на „последниот волшебник“ Исак Њутн

Еспресо

Почина Џин Деич, легендарниот аниматор на „Том и Џери“ и „Попај морнарот“

Еспресо

Остави Коментар

19 − единаесет =

Слични објави

Јелена Карлеуша го пријавила Душко Тошиќ во полиција: Го обвинила дека ја претепал

Еспресо

3 најубави трендови за уредување на ентериерот: Целосно нов изглед на домот со минимална инвестиција (ФОТО)

Еспресо

Ќерката на Шабан Шаулиќ сними песна, му ја посвети нему

Igor

Роберт Билбилов има нова песна: „Тажно диско“ е вистински доказ колку совршени можат да бидат мелодијата и текстот

Еспресо

Балканските ѕвезди ги наполнија сметките за Нова година: Рекордно најскапи настапи во Скопје и во Будва

Слободен печат

Ако никогаш не сте слушнале за режисерот кој победи на Оскарите, овие 5 филмови морате да ги погледнете! (ВИДЕО)

Еспресо