03:14 - 23 јуни, 2024

Ознака : кандидатката

ЛајфстајлСцена

Кандидатката за претседател на Хрватска позираше во танга (ФОТО)

Igor
Ава Карабатиќ претходно оваа недела ја објави кандидатурата за претседател на Република Хрватска на Инстаграм, а потоа замина на плажа. Старлетата од Сплит облекла минијатурно...