15.8 C
Скопје
07:13 - 22 мај, 2024

Ознака : личност

АстроСлајдерХороскоп

Фатална средба: Три хороскопски знаци ќе ја сретнат судбинската личност оваа зима

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци од Зодијакот кои оваа зима ќе ја сретнат вистинската личност, со која ќе се чувствуваат вистински среќни. Девица Веќе во првиот...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСветСлајдерСцена

МЕГАН МАРКЛ НЕ ВЛЕЗЕ ВО КОНКУРЕНЦИЈА; КРАЛИЦАТА НЕ Е ПРВА, АНКЕТАТА ЌЕ ВЕ ИЗНЕНАДИ: На кој женски лик најмногу му се восхитувате?

Еспресо
На кралицата Елизабета најмногу ѝ се восхитуваат во светот?! Но, само после Мишел Обама и Анџелина Џоли. Во големото истражување на најпопуларни личности во 38...
АстроВи препорачуваме на СПМала астро школаСлајдер

АСТРО СОВЕТИ: Како да ја усогласите личноста со стилот за да бидете неодоливи

Фата Моргана
Овен Родени сте во вистински огнен знак, сконцентрирани на остварување на своите цели и сакате да бидете во центарот на вниманието. Кога влегувате во некоја...
АстроМала астро школа

АСТРО СОВЕТ: Како да ја усогласите личноста и стилот?

Фата Моргана
Овен Родени сте во вистински огнен знак, сконцентрирани на остварување на своите цели и сакате да бидете во центарот на вниманието. Кога влегувате во некоја...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Миранда Кер – Ја обожавам Кети Пери, Орландо најде личност која го весели!

Еспресо
Супермоделот Миранда Кер има само пофални зборови за Орландо Блум и Кети Пери…Миранда Кер се појави во емисијата на актерката Дру Баримор и и раскажа...
Секојдневие

Оваа ситница открива на која личност не смеете да ѝ верувате!

Еспресо
Понекогаш малите работи можат да направат цела лавина, а оваа приказна го докажува тоа: Една личност одбивала да соработува со еден колега на работа. Тоа...
Секојдневие

ДАЛИ СЕ ПРЕПОЗНАВАТЕ? Добро погледнете ја оваа слика – Тоа што ќе го забележите прво ја открива ВАШАТА ЛИЧНОСТ! (ФОТО)

Еспресо
Што прво гледате на оваа слика? Lips or Trees? Wow, it's stunning (picture by Christo Dagorov) pic.twitter.com/jHC2oDlKah — ♫ Music and Art ♫ (@_MusicAndArt_) February...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ава Карабатиќ објави: Ова е мојот дечко, досега се криевме бидејќи тој е јавна личност! (ФОТО)

Еспресо
Ава Карабатиќ објави дека е во врска со Инстаграм моделот и инфлуенсер Калед Али, по потекло од Либија кој живее во Турција. „И дојде тој...
ЛајфстајлСцена

Елтон Џон потврди: Мајкл Џексон беше психички болна личност! Тешко беше да се дружиш со него!

Igor
Иако Елтон Џон едно време беше пријател со Мајкл Џексон, работите почнаа да се менуваат како што веќе починатиот пејач старееше. „Го познавав Мајкл од...
СценаХороскоп

МРАЧНАТА СТРАНА на секој хороскопски знак

Igor
Секоја личност има и позитивна и негативна страна, а прашање е која ќе издоминира над целокупниот карактер и впечатокот кој секој го остава. Комбинацијата на...