19.8 C
Скопје
15:36 - 20 април, 2024

Ознака : погледнете

СлајдерХороскоп

Како секој хороскопски знак се справува со депресијата?

Еспресо
Секој од нас на свој сопствен начин се бори со тешките ситуации и депресијата во животот, но хороскопот открива некои работи кои на чуден начин...
СлајдерСценаФилм и ТВ

ВИДЕО: Имате уште малку време – 7 празнични филмови кои треба да ги погледнете пред Нова година

Еспресо
Новогодишните и божиќните празници секоја година се одлична прилика заедно со семејството да поминете квалитетно време. Топлото чоколадо и разменувањето на впечатоците за годината која...
СветСлајдерСцена

Доволно е само да го погледнете и веднаш ќе сфатите кој е неговиот татко – Освен ликот, ги наследил и неговите страсти!

Еспресо
Џозеф Баен на паркингот ја покажа својата омилена поза во бодибилдингот, а погодете кој е познат по таа поза…. Џозеф Баен, вонбрачниот син на Арнолд...
СлајдерСценаФилм и ТВ

ВИДЕО: 10 филмови кои мора да ги погледнете барем еднаш во животот – Верувајте, нема да се покаете!

Еспресо
Времето на празниците се ближи, а поради препораките за седење дома ни преостнува само да се затвориме во топлиот дом и да уживаме во гледањето...
АстроСлајдерХороскоп

Хороскоп за 27 јуни – Погледнете што ве очекува оваа сабота!

Еспресо
ОВЕН Харизматични сте и добро се снаоѓате во работната средина. Во љубовта сериозно го разгледувате вашиот однос, особено ако досега сте имале несогласувања со партнерот....
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Жељко Јоксимовиќ направи уличен концерт – Одлична атмосфера во Белград за неговиот роденден! (ВИДЕО)

Еспресо
Жељко Јоксимовиќ на слушателите им приреди прекрасен концерт пред Градското собрание во Белград. Тој ја воодушеви публиката на овој начин и тоа на Велигден, но...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

И Хали Бери го прифати предизвикот – Погледнете колку гламурозно изгледа со само една перница (ФОТО)

Еспресо
На Инстаграм владее необичен предизвик под називот „quarantine pillow“. Оваа социјална мрежа е преплавена од фотографии на кои девојките наместо облека носат перница која ја...
Секојдневие

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Еспресо
Ширењето на коронавирусот предизвика вонредна состојба во многу земји, но и домашни карантини кои буквално ги излудеа луѓето. Една од главните мерки за заштита е...
Секојдневие

Да се разбудиш сам себе е најстрашно – Погледнете како овој шегаџија ја исплаши својата сопруга (ВИДЕО)

Еспресо
Ерик е познат Инстаграм шегаџија кој веќе неколку години ги засмејува луѓето со своите измислени начини за убивање на досадата, а во време кога сите...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Дневен хороскоп за среда, 18 март – Погледнете каква ќе ви биде оваа среда

Еспресо
Овен Претерувате со својата љубопитност или потреба да се вплеткувате во нечии планови. Потребно е да ја задржите дистанцата. Некоја личност од минатото ќе сака...