23.8 C
Скопје
15:27 - 28 мај, 2024

Доволно е само да го погледнете и веднаш ќе сфатите кој е неговиот татко – Освен ликот, ги наследил и неговите страсти!

Џозеф Баен на паркингот ја покажа својата омилена поза во бодибилдингот, а погодете кој е познат по таа поза….

Џозеф Баен, вонбрачниот син на Арнолд Шварценегер кој го доби вршејќи прељуба со домашната помошничка, решил да ги следи стапките на својот татко, кој некогаш беше бодибилдинг шампион. Ова младо момче редовно оди во теретана, а на Инстаграм сака да се пофали и со резултатите од вежбањето.

Фото: Инстаграм

Џозеф сега објави ново видео на паркиралиштето каде стои без маица и ги покажува своите моќни мускули.

Неговите фанови секојднено му пишуваат колку тој всушност наликува на својот татко, а и светскуте медиуми редовно коментираат дека на Арнолд Шварценегер единствено за Џозеф не му е потребен тест за ДНК, бидејќи тој буквално е негова копија.

Фото: Инстаграм

„Ги учам момците на лекијата за позирање“, напиша Баен.

Џозеф потоа ја покажа својата омилена поза во бодибилдинг.

Погледнете го видеото…

Слични објави

(Видео) Исплива снимка од средбата на Северина и Јелена Карлеуша: ЈК ја изигнорирала, ова никогаш нема да ѝ го прости!

Еспресо

„Нова тура, нова авантура“: Никола Роквиќ откри што прави по враќањето од Егина

Еспресо

(Фото) Дарко Лазиќ чека трето дете! Се појави фотографија, пејачот го гали трудничкиот стомак на сопругата

Еспресо

(Фото) Принцезата Шарлин од Монако конечно насмеана, Алберт ѝ плаќа: Ги покажа децата

еспресо

Лепа Лукиќ напиша тестамент: Еве кому го остава богатството, но под еден услов

еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша во јавност, го спомна и Душко: Погледнете како изгледа среде разводната треска 

еспресо
Се вчитува....