7.8 C
Скопје
04:15 - 28 февруари, 2024

Ознака : бери

Ви ПрепорачувамеСветСцена

И Хали Бери го прифати предизвикот – Погледнете колку гламурозно изгледа со само една перница (ФОТО)

Еспресо
На Инстаграм владее необичен предизвик под називот „quarantine pillow“. Оваа социјална мрежа е преплавена од фотографии на кои девојките наместо облека носат перница која ја...
Uncategorized

Модрицата на окото на Хали Бери ги вознемири сите! (ФОТО)

Слободен печат
Хали Бери е една од оние познати дами кои можат да се пофалат со совршената фигура. Имено, иако има 53 години, Хали, според мислењето на...
ЛајфстајлСцена

Дали навистина наполни 53 години? Хали Бери во мокра маичка без градник (ФОТО)

Igor
Никој не може да поверува дека една од најубавите актерки Хали Бери штотуку наполни 53 години. Оскаровката на својот Инстаграм профил сподели жешка фотка во...
ЛајфстајлСцена

Хали Бери го промени имиџот: Со оваа слика го откри новиот детаљ (ФОТО)

Igor
Холивудската актерка на премиерата на новиот филм прошета со нова фризура. Хали Бери (52) со години ја негува pixie фризурата, која од време на време ја...