Хали Бери го промени имиџот: Со оваа слика го откри новиот детаљ (ФОТО)

Холивудската актерка на премиерата на новиот филм прошета со нова фризура.

Хали Бери (52) со години ја негува pixie фризурата, која од време на време ја освежуваше со прамени, избричени делови и со асиметричност. Но, сега се одлучи за поголема промена.

Имено, холивудската актерка на премиерата на својот нов филм “John Wick: Chapter 3 – Parabellum” се појави со нов детаљ на фризурата.

Со оглед на тоа дека cathy детаљот беше близу до вратниот дел, тој беше забележан откако актерката се заврте со грбот.

profimedia

Подоцна на Инстаграм се појави фотографија на која креативниот детаљ се гледа целосно, а станува збор за дело на фризерот на актерката, Охре Клипатрик.

Слични објави

Некој го купил смачканиот автомобил на Дарко Лазиќ, а причината е бизарна

Igor

Велат дека не успеала да го преболи Винсент Касел: Моника Белучи откри како изгледал нивниот брачен живот

Еспресо

Владата на Нов Зеланд со интересна кампања: Како би реагирале доколку ѕвездите на филмовите за возрасни ви се појават на врата наутро? (ВИДЕО)

Еспресо

Кејт Бекинсејл по 19 години молчење изнесе детали од најстрашните 15 минути со холивудскиот предатор Харви Вајнстин! (ФОТО)

Еспресо

Ова се цените за новогодишните настапи на Цеца, Шерифовиќ, Дара Бубамара, а погледнете за колку ќе пее Дино Мерлин во Скопје! (ФОТО)

Igor

АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ОДЛУЧИ: Само еден ќе го добие нејзиното богатство

Igor

Остави Коментар

три × 2 =

Слични објави

Откриен голем гаф со кој Меган го засрамила принцот Хари

Еспресо

Ни тенисерот не може да ѝ одолее: ПРОВОКАТИВНАТА РАЖНАТОВИЌ заведува од Нови Сад (ВИДЕО)

Igor

Аца Лукас откри ПЕКОЛЕН ПЛАН: Бившата жена го сака богатството на ЛЕПА БРЕНА И БОБА

Igor

Балашевиќ пак се шегува на своја сметка: Сега сум СТЕНТ-АП комичар

Слободен печат

Ким Кардашијан се крштеваше во православна црква (ФОТО)

Igor

Нов тренд на Малдивите: Спиење на кревети кои лебдат над океанот! (ФОТО)

Еспресо