34.8 C
Скопје
15:43 - 24 јуни, 2024

Ознака : прифати

Ви ПрепорачувамеСветСцена

И Хали Бери го прифати предизвикот – Погледнете колку гламурозно изгледа со само една перница (ФОТО)

Еспресо
На Инстаграм владее необичен предизвик под називот „quarantine pillow“. Оваа социјална мрежа е преплавена од фотографии на кои девојките наместо облека носат перница која ја...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Добро искомбинирани бои и две машнички во косата – Цеца го прифати предизвикот (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ објави на својот Инстаграм профил слика која настанала пред повеќе од четириесет години, кога таа била малечка. Во моментот на социјалните...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Николас Кејџ прифати да се глуми себеси во филмот Николас Кејџ

Igor
Николас Кејџ прифати да се глуми себеси во новиот филм кој ќе ја прикаже приказната за очајничките обиди на актерот да добие улога во филм...