13.8 C
Скопје
21:09 - 29 февруари, 2024

Ознака : филмот

ЛајфстајлФилм и ТВ

Николас Кејџ прифати да се глуми себеси во филмот Николас Кејџ

Igor
Николас Кејџ прифати да се глуми себеси во новиот филм кој ќе ја прикаже приказната за очајничките обиди на актерот да добие улога во филм...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Џокер во филмот ги украл движењата од Чендлер од „Пријатели“? Фановите велат дека украл сè! (ФОТО)

Igor
Милиони луѓе во светот полудеа по Џокер и Хоакин Феникс, а сцената во која тој игра на скалилата во Бронкс стана иконска. Џокер многу му...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Трансформација: Никогаш видена снимка од Анџелина Џоли прегледана 1,8 милиони пати (ВИДЕО)

Igor
Наскоро излегува продолжението на популарниот филм на Дизни „Maleficent” со Анџелина Џоли во главна улога, а по тој повод на службениот Инстаграм профил на Дизни...
ЛајфстајлСцена

Сакаше да ги поздрави фановите, па за малку не падна од балконот (ВИДЕО)

Igor
Џеј Ло лошата проценка можеше многу скапо да ја чини… Џенифер Лопез (50) на големо го промовира новиот филм „Измамнички од Волстрит“ во кој глуми...
ЛајфстајлСцена

Пенелопе Круз блескаше покрај Бандерас на премиерата на филмот „Pain and Glory” во Лондон (ФОТО)

Igor
Шпанските ѕвезди сјаеле во престолнината на Велика Британија, а друштво на црвениот тепих им правел Педро Алмодовар. “Pain and Glory”, филмот на шпанскиот режисер Педро...
ЛајфстајлСцена

Леонардо на снимањето на „Once Upon A Time In Hollywood” имал сосема неочекувани барања

Igor
Небичните барања на актерите за време на снимањето не се никаква новост, но Леонардо Ди Каприо имал едно сосема неочекувано на снимањето на филмот на...
ЛајфстајлСцена

Откако и двајцата им раскинаа на партнерите, Лејди Гага и Бредли Купер сега очекуваат бебе?! (ФОТО)

Igor
Странските медиуми со месеци наназад зборуваат за тоа дека 33 годишната пејачка Лејди Гага и 44 годишниот Бредли Купер се во врска, а во прилог...