33.8 C
Скопје
14:34 - 24 јуни, 2024

Ознака : имал

Секојдневие

Имал 317 кг и му се заканувала смрт – Решил да го сврти животот наопаку и ослабнал 127 кг

Еспресо
Американецот Сал Парадизо тежел 317 кг кога решил да го сврти животот наопаку, да ослабне и да се погрижи за своето здравје. Откако лекарите го...
ЛајфстајлСцена

Леонардо на снимањето на „Once Upon A Time In Hollywood” имал сосема неочекувани барања

Igor
Небичните барања на актерите за време на снимањето не се никаква новост, но Леонардо Ди Каприо имал едно сосема неочекувано на снимањето на филмот на...