16.8 C
Скопје
15:42 - 27 февруари, 2024

Ознака : ди каприо

СветСлајдерСцена

(Фото) Леонардо Ди Каприо со нова 23-годишна убавица: Која е Викторија Ламас

Еспресо
Леонардо ди Каприо забележан на состанок со нова девојка, пренесува Дејли меил објавувајќи ексклузивни фотографии од парот. Leonardo DiCaprio, 48, has a new girl as...
СветСлајдерСцена

Леонардо ди Каприо и Џиџи Хадид заедно ја прославија Ноќта на вештерките, еве како

Еспресо
Леонардо ди Каприо и Џиџи Хадид повторно забележани заедно на забава по повод Ноќта на вештерките. Ова го пренесува изданието Page Six, цитирајќи упатени лица....
ЛајфстајлСцена

Леонардо на снимањето на „Once Upon A Time In Hollywood” имал сосема неочекувани барања

Igor
Небичните барања на актерите за време на снимањето не се никаква новост, но Леонардо Ди Каприо имал едно сосема неочекувано на снимањето на филмот на...