Леонардо на снимањето на „Once Upon A Time In Hollywood” имал сосема неочекувани барања

Небичните барања на актерите за време на снимањето не се никаква новост, но Леонардо Ди Каприо имал едно сосема неочекувано на снимањето на филмот на Тарантино.

Имено, тој барал сите членови на филмската екипа на сетот на „Once Upon A Time In Hollywood” да не го гледаат во очи.

профимедиа

„Hollywood Reporter“ пишува дека оскаровецот на тој начин сакал да ја одржи „внимателно разработената мистериозна атмосфера“ за време на снимањето.

– Некои членови на филмската екипа од снимањето на „Once Upon A Time In Hollywood” беа упатени строго да го избегнуваат контактот очи во очи со него – откри извор од сетот.

Слични објави

Тој е личниот фризер на дамите од семејството Заеви: Со Зорица Заева се држиме до тоа што најдобро ѝ стои! (ФОТО)

Igor

Мајли Сајрус им ја разбуди фантазијата на фановите (ФОТО)

Igor

21 година по култната сцена од „Сурови намери“ актерките го повторија бакнежот

Еспресо

По пресметката со сопругот: Излегоа фотографии од славниот актер во болница кои ги шокираа сите (ФОТО)

Igor

Непланиран, спонтан, страствен – кој секс е најдобар?

Igor

Карлеуша после се ги спакува куферите и ја напушти Србија (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

десет − седум =

Слични објави

За вас пронајдовме неколку волшебни пролетни фотографии: Погледнете ги!

Еспресо

Ни тенисерот не може да ѝ одолее: ПРОВОКАТИВНАТА РАЖНАТОВИЌ заведува од Нови Сад (ВИДЕО)

Igor

Видео хороскоп за 15 мај 2019, среда

Igor

Сопругот на Карди Би ја молел поранешната девојка да имаат секс додека раперката била бремена: „Те молам за последен пат…“ (ФОТО)

Еспресо

Романтичната љубовна приказна на еден од најголемите холивудски заводници, актерот Метју Меконахи!

Слободен Печат

Копров со ИЗВИНУВАЊЕ до Србија: Имавме АНОНИМУСИ во жирито!

Igor