Цени и до 45 милиони фунти: Ѕирнете во луксузните недвижности кои Бекамови сакаат да ги купат (ВИДЕО)

Како што пренесуваат странските медиуми, Викторија и Дејвид Бекам планираат да купат луксузна недвижнина која се наоѓа во склопот на артитектонското чудо познато под името „Scorpion Tower”.

Имено, станува збор за облакодер кој има 62 ката, а во својот состав има базен кој е на кровот, како и спа центар, бар и теретана. Ѕидовите од стакло овозможуваат поглед на плажа, а цените на недвижнините во овој објект се движат од 5 до 45 милиони фунти.

Не е познато каква недвижност Бекамови бараат, но се знае дека можат да изберат меѓу апартман, пентхаус, дуплекс и или пак стан во стил на старинските куќи. На видеото подоле погледнете како изгледа внатрешноста на овој облакодер.

Слични објави

Сами направете си гел за туширање

Igor

Незапирливата Меган Маркл: Сака да биде дел од суперхероите на „Марвел“

Еспресо

Едноставна и прекрасна: Камерон Дијаз во опуштено издание (ФОТО)

Igor

Форбс ја утврди листата: Познатиот рапер и официјално стана милијардер!

Еспресо

Толку бил мамурен што истата реченица ја повторил 56 пати: Пороците ја уништиле оваа ХОЛИВУДСКА ЅВЕЗДА!

Igor

Кендал Џенер со своите секси пријателки приреди незаборавно шоу на една грчка плажа (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

осум + седумнаесет =

Слични објави

Овие пет збора и донеле 100.000 евра на Марина Туцаковиќ, а со години ги пее НЕДА УКРАДЕН! (ВИДЕО)

Igor

Најубавата Југословенка и денес е ЖЕНА ИПОЛ – Поради голите фотки не успеа да биде Мис на светот! (ФОТО)

Igor

Скопјанецот Андреј ќе патува за Перу да ја претставува нашата земја на избор за убавина! (ФОТО)

Васко Спасоски

ОТКРИЕНА ТАЈНАТА: Што се случуваше 7 часа пред да биде објавено дека Меган се породила?

Igor

Заев во неформално издание и откри на јавноста која му е омилена песна! (ФОТО)

Еспресо

Меган Маркл ги воодушеви сите со својот опуштен изглед: Повторно им пркоси на кралските правила (ВИДЕО)

Igor