Аделина Тахири во бикини ќе ве остави без здив (ФОТО)

Атрактивната Албанка Аделина Тахири и нејзиниот сопруг, познатиот адвокат Серјожа Марков се на одмор, а тоа го потврди таа преку објавите на секси фотографии во бикини на својот Инстаграм профил.

Таа постојано е активна на оваа социјална мрежа, на која со своите фотки воодушевува со својот неверојатен изглед.

Нејзиното тело изгледа совршено иако минатата година таа го роди синчето Јон.

Таа промени повеќе костими за капење, а мора да принзаеме дека во секој изгледна неверојатно добро. Погледнете ја атрактивната Аделина…

View this post on Instagram

🔵🔷🌀Ⓜ️💙

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

https://www.instagram.com/p/B0eL1c9AW9d/?utm_source=ig_embed

View this post on Instagram

❤️💋

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

🌴🌴🌴 #mauritius

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

B E C A U S E I L O V E H I M

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Слични објави

Ангелот на кој годините не му можат ништо – Згодната Бразилка повторно го покажа совршеното тело! (ФОТО)

Еспресо

Џенифер Лопез на удар на стриптизерката: Само јас ја знам вистината

Igor

Толку бил мамурен што истата реченица ја повторил 56 пати: Пороците ја уништиле оваа ХОЛИВУДСКА ЅВЕЗДА!

Igor

Џен Селтер е дама која мотивира милиони луѓе ширум светот!

Еспресо

Во црвено одело и без градник – Никој не остана рамнодушен на деколтето на Николина Пишек (ФОТО)

Еспресо

Изненадување во продолжението: Џејмс Бонд дознава дека добил ќерка и се бори против пандемија

Еспресо

Остави Коментар

15 + 1 =

Слични објави

Еве како безбедно да ја исперете облеката во време на коронавирус

Еспресо

Исповед на мистериозната ќерка на Аркан: Беше внимателен кон децата, се лутеше кога се враќав доцна од ноќните излегувања! (ФОТО)

Васко Спасоски

Во екот на пандемијата на коронавирусот, зошто е потребен витаминот К?

Еспресо

Кристина Мандарина ги покажа огромните гради – „За големи формати“ (ФОТО)

Еспресо

Изолацијата го возвраќа ударот: Брус Вилис ја истрижа ќерката ќелава, сите се прашуваат – Зошто? (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Европа во изолација: Пусти улици во Скопје, Барселона, Белград, Париз, Лондон, Рим… (ФОТО)

Еспресо