25.8 C
Скопје
13:09 - 14 април, 2024

Ознака : аделина

БалканВи ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Аделина Тахири и сестра ѝ во бикини се „боли глава“: Дуото убавици се врати!

Еспресо
„Дуото се врати“ – напиша Аделина Тахири на Фејсбук, споделувајќи фотографија од неа и сестра ѝ, како го минуваат времето во жештината, далеку од Скопје....
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Аделина Тахири во бикини ќе ве остави без здив (ФОТО)

Igor
Атрактивната Албанка Аделина Тахири и нејзиниот сопруг, познатиот адвокат Серјожа Марков се на одмор, а тоа го потврди таа преку објавите на секси фотографии во...