Tag : костими

Лајфстајл Сцена

Се појавија фотки од Кејт Мидлтон во бикини: Кралицата ќе полуди! (ФОТО)

Igor
На социјалните мрежи веќе неколку дена кружи слика на која војвотката од Кембриџ и принцот Вилијам се разголени. Британското кралско семејство предизвикува големо внимание во...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Аделина Тахири во бикини ќе ве остави без здив (ФОТО)

Igor
Атрактивната Албанка Аделина Тахири и нејзиниот сопруг, познатиот адвокат Серјожа Марков се на одмор, а тоа го потврди таа преку објавите на секси фотографии во...
Жена Магазин Стил

МОДНА ИНСПИРАЦИЈА: Што носат познатите дами на плажа (ФОТО)

Igor
Познатите дами овие денови покажаа дека комплетно се подготвени за на плажа. Освен затегнатото тело, покажаа и совршени модни комбинации и одлични костими за капење....
Стил Сцена

Bonatti во Македонија со трендовска колекција за костими за капење лето ‘19 (ФОТО)

Igor
Српскиот бренд Bonatti ја лансираше својата трендовска линија на костими за капење за лето 2019 во продавниците низ Македонија. Летната колекција доаѓа во бои и...
Стил Сцена

Victoria’s Secret колекција костими за капење 2019 (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Victoria’s Secret Swim колекцијата повторно се враќа на сцена, со кампања која ја вжештува температурата… По тригодишото отсуство, овој славен бренд на долна облека се...