19.8 C
Скопје
22:08 - 19 мај, 2024

Ознака : Макеоднија

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(РАНГ ЛИСТА)КОИ СЕ НАЈГЛУПАВИТЕ НАРОДИ НА СВЕТОТ? И на кое место се Македонците

Еспресо
Глупавоста се гледа или како проклетство или како благослов, но сите романтизирања на истата ретко се поврзуваат со реален метрички систем, а тоа е коефициентот...
Сцена

Bonatti во Македонија со трендовска колекција за костими за капење лето ‘19 (ФОТО)

Igor
Српскиот бренд Bonatti ја лансираше својата трендовска линија на костими за капење за лето 2019 во продавниците низ Македонија. Летната колекција доаѓа во бои и...