34.8 C
Скопје
18:22 - 22 јули, 2024

Ознака : bonatti

Сцена

Bonatti во Македонија со трендовска колекција за костими за капење лето ‘19 (ФОТО)

Igor
Српскиот бренд Bonatti ја лансираше својата трендовска линија на костими за капење за лето 2019 во продавниците низ Македонија. Летната колекција доаѓа во бои и...