21.8 C
Скопје
18:10 - 30 мај, 2024

Ознака : својата

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Хари и Меган се плашат за својата безбедност

Еспресо
Принцот Хари и Меган живеат во страв откако се преселија во својот нов дом во Лос Анџелес. Секој нивни чекор е сниман од дронови што...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Еве како Никол Кидман ја негува својата кожа – Таа се колне во една состојка!

Еспресо
Воопшто не нe чуди што Никол Кидман (53) сериозно се грижи за својата кожа, имајќи го предвид нејзиниот речиси беспрекорен тен. Никол Кидман, ѕвездата на...
Секојдневие

Да се разбудиш сам себе е најстрашно – Погледнете како овој шегаџија ја исплаши својата сопруга (ВИДЕО)

Еспресо
Ерик е познат Инстаграм шегаџија кој веќе неколку години ги засмејува луѓето со своите измислени начини за убивање на досадата, а во време кога сите...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Милица Павловиќ со новото жешко видео ги остави мажите без сон (ФОТО)

Еспресо
Пејачката на провокативен начин ја промовираше својата нова песна „Status Quo“… Оние кои ја следат работата на Милица Павловиќ знаат дека пејачката објави песна под...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Беше Џејмс Дин за својата генерација, сите го обожаваа: Една година без легендарниот Лук Пери (ВИДЕО)

Еспресо
Во чест на славниот актер, кој го паметиме по улогата на Дилан Мекеј во серијата „Беверли Хилс“, магазинот „People“ изработи емотивно видео… На денешен ден,...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кралицата ја соопшти својата одлука: Транзитен „Мегзит“, а повеќе би сакала тоа да не е така!

Еспресо
Кралицата Елизабета се согласи на „период на транзиција“ во кој принцот Хари и неговата сопруга Меган ќе престојуваат во Канада но и во Велика Британија,...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлРетро

Кога Черчил ја запозна симпатијата на својата жена: Разговор кој ќе ве насмее!

Еспресо
Брачниот пар Черчил имал обичај секоја вечер да прошета. Во текот на една нивна прошетка, во дворот на прекрасната вила го здогледале домарот кој работел...
СветСцена

Том Хенкс прво ја зема верата од својата сопруга, а сега доби и државјанство од нашиот сосед

Еспресо
Грчкиот претседател Прокопис Павлопулос потпиша почесен налог за давање на државјанство на американскиот актер Том Хенкс, соопштија од неговата канцеларија. Хенкс (63) често летува на...
ЛајфстајлСцена

Кајли Џенер ја продаде својата мегауспешна компанија – Од цифрата боли глава (ФОТО)

Igor
Кајли Џенер го продаде мнозинскиот дел во својата компанија „Kylie Cosmetics“ за 600 милиони долари на бјути конгломератот „Coty Inc“, јавува Business Insider Така „Coty“...
ЛајфстајлСцена

Славниот актер постојано глуми татко, а својата ќерка не сака ниту да ја запознае

Igor
Познатиот холивудски актер Овен Вилсон, кој го засакавме преку улогата во некои од најпопуларните комедии, има три деца со три различни жени, а неговите фанови...